Poidełko - projekt Zdrowa Woda

W dniu 15 października 2021 r. nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach w NOSPR Bies x Magiera @NOSPR "W nowym rytmie". Tymoteusz Bies i Tomasz Janiszewski, znany jako „Magiera” opowiedzieli o wzajemnych powiązaniach hiphopu i muzyki klasycznej, a także zademonstrowali i zaimprowizowali kilka utworów.
Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie warsztatów.