konkurs PIP

W dniu 18 marca 2022 r. uczennice Patrycja Wieczorek (klasa 3d) i Kinga Bugaj (klasa 3c) uczestniczyły w etapie regionalnym konkursu „Poznaj Swoje prawa w pracy” zorganizowanym w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Katowicach. Do rywalizacji przystąpiło 44 uczniów z 24 szkół ponadpodstawowych z województwa śląskiego.

 

Uczestnicy rozwiązywali test składający się z pytań dotyczących zagadnień związanych z ochroną pracy, bezpieczeństwem i higieną pracy, legalnością zatrudnienia oraz inną pracą zarobkową. Nasze uczennice uzyskały bardzo wysokie noty: Patrycja Wieczorek 35/35 punktów a Kinga Bugaj 34/35 punktów możliwych do uzyskania.
W grupie 8 uczestników dogrywki z maksymalną liczbą punktów znalazła się Patrycja Wieczorek jednakże w tegorocznych eliminacjach regionalnych nie udało nam się przejść do kolejnego etapu.

Gratulujemy wysokich wyników i życzymy sukcesu w kolejnych edycjach!