projekt

W dniu 15.11.29.11. i 01.12 w naszej szkole był realizowany pilotażowy projekt "Praktyczna lekcja przedsiębiorczości", przez Stowarzyszenie Przedsiębiorcy z Wyboru oraz Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach na zlecenie Urzędu Miasta Katowice,

 

Cel projektu: dążenie do rozwijania kompetencji przedsiębiorczych wśród młodzieży oraz umiejętności dydaktycznych nauczycieli. Informacje zebrane podczas szkolenia pozwolą Miastu Katowice na opracowanie dalszych ścieżek edukacyjnych dla nauczycieli w naszym mieście. Klasy 3R 3i1,3i2, 3L1 2L,3L,4L odbyły serię inspirujących zajęć z przedsiębiorczości.

Projekt będzie zakończony Turniejem z Wiedzy o Biznesie i Zarządzaniu w dniu 18 grudnia, godz. 10:00-13:00, Aula im. Kazimierza Lepszego, Rektorat Uniwersytetu Śląskiego, ul. Bankowa 12.

ZSTiO Nr 2 jak zawsze bierze aktywny udział w wyjątkowych wydarzeniach, które są nie tylko okazją do nauki i rywalizacji ! Trzymamy kciuki za naszą drużynę.