EuroSkills

EuroSkills to największy konkurs umiejętności zawodowych na Starym Kontynencie, realizowany po raz pierwszy w Polsce. Nasz nauczyciel Zawodowiec Roku 2022 Daniel Kiełpiński mógł przypatrywać się zmaganiom zawodników oraz kibicować naszej kadrze! Obserwacje, spostrzeżenia oraz poznanie zawodników, ekspertów i specjalistów zawodowców z pewnością zwiększy atrakcyjność naszego kształcenia zawodowego!

Bardzo cieszymy się z udziału w EuroSkills naszego ucznia i wolontariusza Bartłomieja Tuczyńskiego, który lubi wyzwania i sumiennie wykonywał swoje obowiązki w tym wielkim przedsięwzięciu z FRSE.
W trakcie wydarzenia odbył się VI Międzynarodowy Kongres Edukacji i Szkolnictwa Zawodowego podczas, którego poruszono zagadnienia: dla nowej edukacji i szkoleń zawodowych, dla przyszłych pokoleń, dla innowacyjnej gospodarki, dla lepszego życia...
Zachęcamy naszą społeczność MIKO do działań na rzecz kolejnych zawodów profesjonalistów EuroSkills Herning2025 Düsseldorf 2027...