siatka

W dniu 27 maja 2024 r. zostały rozegrane Mistrzostwa Katowic szkół ponadpodstawowych w siatkówce plażowej chłopców. Naszą szkołę reprezentowały dwie pary plażowe Dominik Jarosz z Mateuszem Mrozem oraz Nazar Sobakin z Mykytą Borisov.

 

W turnieju łącznie wzięło udział 27 par męskich. Od pierwszych gwizdków pomimo niesprzyjających warunków pogodowych związanych z wysoką temperaturą było widać niesamowite zaangażowanie wszystkich zawodników, którzy brali udział w turnieju. Nasi reprezentanci dzielnie walczyli w każdym meczu, co podobało się licznie zgromadzonej publiczności. Niestety system rozgrywek nie był łaskawy dla naszych uczniów. W najważniejszych meczach niestety musieli uznać wyższość rywali, którzy jak się później okazało doszli do półfinałów i finałów. Po mimo braku medalu jesteśmy dumni, że pokazali się z dobrej strony zbierając cenne doświadczenie, które mamy nadzieję będzie procentować w przyszłości.