sport

W dniu 27 września na dobrze nam znanym kompleksie sportowym przy ulicy Asnyka 27 na którym swoje domowe mecze rozgrywa KS Rozwój odbyły się Mistrzostwa Katowic w Lekkoatletyce szkół ponadpodstawowych.
Jak co roku nasza reprezentacja pokazała się z bardzo dobrej strony, dziękujemy drużynie żeńskiej i męskiej za zaangażowanie i sportową postawę.

Wyniki mówią same za siebie: Janek Wieczorek obronił tytuł Mistrza Katowic z zeszłego roku nie dając szans rywalom, w tym samym konkursie po bardzo dobrych próbach na 4 miejscu uplasował się Piotr Kozioł, tracąc do 3 zaledwie 1cm. Szymon Andrejczyk sprawił miłą niespodziankę i po świetnym starcie został Mistrzem Katowic w biegu na 100m, Dawid Molczyk minimalnie po za podium w biegu na 400m, Nikita Kolodii w bardzo mocno obstawionym biegu na 1500m uplasował się na 5 miejscu, na koniec nasza niezawodna sztafeta 4x100m wywalczyła wicemistrzostwo Katowic. Czekamy na klasyfikację drużynową, z dokładnymi wynikami. Jeszcze raz dziękujemy i zachęcamy do obserwowania naszego FB bo już w przyszły wtorek Mistrzostwa Katowic w biegach przełajowych!