W dniach 14–15 czerwca reprezentacja naszych uczennic i uczniów wybrała się do stolicy, aby uroczyście podsumować drugi rok zmagań w programie "Festiwal Projektów Impuls. Szkolny Warsztat Zmian!"
Podczas finału zaprezentowaliśmy zrealizowane projekty: „Sportowa integracja polsko-ukraińska” oraz „Green Master Chef”. Były one działaniami finałowymi podsumowującymi kilkumiesięczną pracę w ramach projektu „Zdrowo – sportowo – ziołowo”— II edycja.
W Warszawie nadszedł czas na wielki finał! Z dumą przedstawiliśmy efekty naszych całorocznych działań — opowiedzieliśmy o sukcesach, wyzwaniach oraz o tym, czego nauczyliśmy się podczas realizacji projektu.
Wzięliśmy również udział w inspirujących warsztatach, podczas których wymienialiśmy się doświadczeniami z rówieśnikami z całej Polski i rozwijaliśmy nowe umiejętności.
Wracamy z głowami pełnymi pomysłów i nową energią do działania!
Ogromne brawa dla całego zespołu za zaangażowanie, kreatywność i serce włożone w ten projekt. 👏












