wycieczka

"Wujek. Gruba, która pisała historię" to temat wiodący grupy projektowej z klasy 1r, która zaangażowała się w konkurs edukacji regionalnej.

 

9 czerwca 2026 r. w Koszęcinie odbył się finał XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu "Edukacja regionalna w szkole". Adam, Mateusz, Olek, Radomyr, Janek i Mateusz zajęli wspaniałe IV miejsce a rywalizacja nie była łatwa.
By dostać się do finału, trzeba było zrealizować reportaż o zmianie krajobrazu w okolicy, potem w samym finale przygotować prezentację, utwór muzyczny oraz wziąć udział w grze terenowej dot. parków krajobrazowych województwa śląskiego.
Gratulujemy chłopakom!