Z przyjemnością informujemy, iż w konkursie plastycznym „Gmach Województwa i Sejmu Śląskiego” (zorganizowanym przez Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach z okazji 100-lecia budowy tego historycznego obiektu) uczeń klasy IV p, Paweł Węzik zdobył wyróżnienie.
Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem – wpłynęło blisko 500 prac. Uczestnicy wykazali się niezwykłą kreatywnością, a każda praca w interesujący sposób przedstawiała gmach Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Uczniowie mogli zaprezentować budynek zgodnie z własną wizją i w dowolnej technice plastycznej, ukazując zarówno monumentalny charakter obiektu, jak i jego wyjątkowe detale architektoniczne.
Komisja konkursowa podkreśliła bardzo wysoki poziom artystyczny oraz ogromne zaangażowanie młodych twórców, dlatego wybór zwycięzców nie był łatwy. Przy ocenie jury kierowało się zgodnością z tematyką konkursu, oryginalnością ujęcia tematu, estetyką wykonania oraz walorami artystycznymi.
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie, kreatywność i piękną pracę.












