zajaczek

Zainspirowani sentencją ,,Dobro do nas wraca każdego dnia: w czyimś uśmiechu, ciepłym słowie, w promykach porannego słońca. Dobro to czyjaś dłoń wyciągnięta do nas w potrzebie, serdeczny uścisk i poklepanie po plecach, kiedy życie wydaje się beznadziejne’’ powtórnie podjęliśmy się akcji wiosennej, której celem jest wparcie osób nie mogących pozwolić sobie na samodzielne przygotowanie Świąt Wielkanocnych.

 

Głównie jest przeznaczona dla samotnych seniorów zamieszkałych w okolicy szkoły. Tegoroczne paczki wielkanocne składały się z niezbędnych artykułów spożywczych, wędlin, słodyczy i owoców. Fundusze potrzebne do zakupu zawartości paczek zebraliśmy organizując akcje na terenie szkoły w trakcie których uczniowie mogli zakupić drugie śniadanie w szkolnej kawiarence, jak i wpłatom pozyskanym od uczniów klas i ich cudownych rodziców.

Serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc.

Życzymy wspaniałych Świąt Wielkanocnych.