Eresmus

Przed nami finał projektu Erasmus "Football makes history". 12 czerwca 2024 to. w Teatrze "Korez" będzie można obejrzeć trzy finałowe etiudy filmowe, nad którymi pracowali nas uczniowie pod okiem reżysera Stefano di Pietro.
Serdecznie zapraszamy!
Wstęp wolny, rezerwacja obowiązkowa przez stronę Teatru "Korez"
https://teatrkorez.pl/spektakle/football-makes-history

 

Gościem specjalnym finału będzie Zbigniew Rokita – reporter, redaktor, specjalizuje się w problematyce Europy Wschodniej i Górnego Śląska. Autor książek reporterskich Odrzania. Podróż po Ziemiach Odzyskanych (2023), Kajś. Opowieść o Górnym Śląsku (wyróżnionej podwójną Nagrodą Literacką Nike: jury oraz czytelników; 2020) i Królowie strzelców. Piłka w cieniu imperium (2018). Autor sztuk teatralnych Nikaj (Teatr Zagłębia) i Weltmajstry (Teatr Korez). Stały współpracownik Tygodnika Powszechnego. Pochodzi z Gliwic, mieszka w Katowicach.

 
erasmus