karwia

Dnia 20 maja klasa 2L2 dotarla do Karwii. Dzisiaj rozpoznajemy teren oraz wypełniamy zadania, których celem jest współpraca oraz rozbudzenie kreatywności.
Bawimy się przednio, a pogoda i humory nam dopisują!

 

21 maja część klasy 2L2 rozpoczęła bardzo wcześnie porannym biegiem po plaży. Po śniadaniu cała grupa odwiedziła Władysławowo. Zobaczyliśmy tam ośrodek olimpijski w Cetniewie, aleję gwiazd sportu, taras widokowy oraz port. Wspólnie zrobiliśmy zakupy na jutrzejszy dzień plażowy oraz nasz klasowy grill. Wieczorem podzieliśmy się na dwie grupy: jedna spędzała czas grając w piłkę na Orliku,druga poszła na plażę w Karwii grać w bule, trenować skok w dal oraz wspólne zdjęcia „w locie”.

22 maja klasa 2L2 spędziła poranek na zajęciach integrujących. Podzieleni na losowe grupy zmienialiśmy stronę koca używając do tego tylko stóp, wykorzystywaliśmy nasz zmysł dotyku i koordynację zespołów oraz przyjęliśmy rolę rozbitków, którzy chcą ocalić siebie na Pacyfiku. Po południu korzystaliśmy z uroków plażowania, robiąc grilla na plaży i opalając się. Wieczorem zaplanowaliśmy czas na rozmowy towarzyskie i wspólne gry.

23 maja klasa 2L2 wyruszyła do Jastrzębiej Góry - szliśmy plażą, lasem, a nawet udało nam się pokonać rzekę. W drodze powrotnej złapał nas deszcz, więc wróciliśmy PKS-em. Po obiadokolacji nadszedł czas na debaty, na tematy które są dla nas ważne. Tak nas to wyczerpało energetycznie, że nawet nie zdążyliśmy zrobić fotorelacji z jedzenia pizzy, która do nas dotarła wieczorem, a poradziliśmy z nią sobie z prędkością światła 🤣.

24 maja klasa 2L2 wyruszyła w drogę powrotną do Katowic. W Gdyni zjedliśmy pyszną pizzę we włoskim stylu i ruszyliśmy z dworca PKP do Katowic, planując kolejne klasowe eskapady.