korez

Wspomnień czar z Teatru "Korez" i podsumowania szkolnej części projektu Erasmus "Football makes history" w dniu 12 czerwca 2024 r. Było pięknie, wzruszająco, ale i interesująco w kontekście dyskusji o znaczeniu i roli piłki nożnej. Pokazały to nie tylko filmy stworzone przez naszych uczniów, ale i rozmowa między Zbigniewem Rokitą, Pawłem Czado, Grzegorzem Joszko i Jonathanem Even-Zohanem oraz pokaz filmu Stefano di Pietro "Children from the field".

 

Piłka nożna ma ogromny potencjał edukacyjny a współpraca szkół ze sportowymi klubami daje możliwości rozwiązania wielu społecznych problemów.
Mamy nadzieję, że idea projektu zaszczepi się nie tylko w naszym regionie.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, zaufanie i wszelkie miłe słowa, jakie do nas dotarły po tej uroczystości i zakończeniu projektu.